Nemokami kompiuterinio raštingumo
e. mokymosi kursai
titulinis e. kursai pagalba kontaktai
home sitemap email
Apie projektą
Apie „Langas į ateitį“
Apie „Microsoft Unlimited Potential“

Langas į ateitį

Microsoft Unlimited Potential

Nori išmokti bendrauti ir saugiai naršyti internete?

Vis dar nepažįsti MS Excel bei MS PowerPoint?
Užeik čia ir mes to išmokysime nemokamai!

Visus, jau turinčius minimalių kompiuterio naudojimo įgūdžių, kviečiame nemokamai išmokti saugiai naudotis internetu, kurti pateiktis bei lenteles su MS PowerPoint ir MS Excel programomis.

Registruokitės čia

Naujienos
2013-05-22

Nuo 2013 m. gegužės prašome registruotis į nuotolinius kursus, esančius naujoje vietoje, http://ekursai.epilietis.eu. Grupių, tvarkaraščių, kitų apribojimų nebėra, visi gali laisvai jungtis ir mokytis patogiausiu metu.

Skaityti toliau..
 
2011-04-11
Kaip ir kiekvienais metais iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai 2 proc. savo sumokėto pajamų mokesčio. „Langas į ateitį“ (juridinis pavadinimas - asociacija „LĮA“) kviečia Jus 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio skirti asociacijos veiklai paremti.

 

 
Skaityti toliau..
 
2011-01-02

Priėmimas į naujas grupes 2011 m. pradėtas sausio mėnesį ir tęsis iki pat gruodžio. Naujos grupės skelbiamos ne visos iš karto, o palaipsniui, vieną kitą mėnesį į priekį.

 
2008-04-15

Asociacija „Langas į ateitį“ laimėjo „Microsoft“ vykdomos programos „Unlimited Potential“ („Neribotos galimybės“) projektą, pagal kurį informacinės visuomenės plėtrą Lietuvoje skatinantis aljansas „Langas į ateitį“ gavo informacinių technologijų kompanijos „Microsoft“ paramą, siekiančią daugiau kaip 225 tūkst. litų.

„Microsoft“ visuomeninių reikalų vyresnysis direktorius Akhtaras Badshahas „Langas į ateitį“ direktorei Loretai Križinauskienei įteikė paramos dokumentus sausio 18 d. tarptautinėje konferencijoje Vilniuje.
 

 
Skaityti toliau..
 
© 2008 visos teisės saugomos